Lokata daje nam zarobić.

Wielu z nas zastanawia się, czy lokata daj tak naprawdę nam możliwość zarobku. Jest to jednak uzależnione od wielu czynników. Im większa suma wpłacona na lokatę tym więcej uda nam się zarobić. Ważne jest też oprocentowanie lokaty i okres przez jaki nasze środki się na niej znajdą. Nest Lokata Nowe Środki to oferta Nest Banku skierowana do nowych i obecnych klientów, którzy założą w nim konto. Samą lokatę założymy online lub w bardziej tradycyjny sposób udając się do oddziału banku. Stałe oprocentowanie sprawia, że od razu możemy sobie policzyć ile na koniec uda nam się na tej lokacie zarobić. Zakres kwoty na lokacie to przedział od 1 000 do 2 000000 złotych. Jak widać kwoty jakie można wpłacać w ramach tej lokaty mają dosyć duży przedział. W konsekwencji, jeżeli zerwiemy lokatę przed czasem, utracimy wszystkie dotychczas zgromadzone odsetki. Wpłacając na lokatę dwa tysiące złotych na pół roku bank gwarantuje nam stałe oprocentowanie w wysokości 2,5%. Da nam to zysk netto w wysokości niecałych dwudziestu złotych.

Ostatnio dosyć popularny jest Bank Pocztowy. Ma w swojej ofercie bardzo ciekawą propozycję w postaci Lokaty MIDI. Wpłacając na nią tysiąc złotych na okres pół roku mamy gwarancję stałego oprocentowania 2,2%. Da nam to zysk w wysokości niecałych dziewięciu złotych. Lokata MIDI to lokata jaką można założyć od 500 złotych. Jest ona propozycją jaką bank przygotował dla swoich nowych klientów. Można ją założyć online lub odwiedzając oddział banku. Kapitalizacja odsetek jest na koniec okresu rozliczeniowego. W sytuacji, kiedy zerwiemy lokatę przed czasem bank nie wypłaci nam odsetek jakie do dnia zerwania lokaty udało nam się wypracować. Nasz wkład objęty jest gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Zobacz także:  Kredyt gotówkowy – ranking

Kolejna z lokat jaką warto sprawdzić to lokata tradycyjna przygotowana przez Noble Bank. Lokata tradycyjna to oferta Noble Private Bankin jaką założymy już od kwoty 500 złotych. Bank kieruje tą ofertę do nowych i obecnych klientów, którzy założyli w banku konto. Lokatę założymy tylko i wyłącznie poprzez udanie się do oddziału banku. Mamy gwarancję stałego oprocentowania 2%, kapitalizację odsetek na koniec okresu, a nasze pieniądze objęte są gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Rzec można, że jest to bardzo ciekawa propozycja. Od kwoty tysiąca złotych wpłaconej na okres pół roku nasz zysk netto będzie wynosił osiem złotych.

Lokata CLOUD to oferta przygotowana przez Idea Bank dla nowych i obecnych klientów. Można ją założyć dysponując minimalną kwotą pięciuset złotych. Maksymalna kwota jaką można ulokować na tej lokacie to kwota okrągłego miliona złotych. Lokatę można założyć online lub będzie nam do tego potrzebna aplikacja mobilna. Oprocentowanie lokaty jest stałe i wynosi 2,3%. Całkowita utrata odsetek to największe konsekwencje zerwania lokaty przed czasem. Ta lokata podobnie jak wszystkie prezentowane w tym artykule lokaty objęta jest gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

konta

Brak możliwości komentowania.