Depozyty trzymiesięczne.

Lokata dla nowych klientów w mBanku.

W mBanku znajdziemy ofertę lokaty dla nowych klientów, ze stałym oprocentowaniem wynoszącym 3,5% w skali roku. Wpłacając na tą lokatę na okres trzech miesięcy kwotę 10 000 złotych uda nam się zarobić 69,90 złotych. Lokatę można założyć online lub w oddziale banku. Trzeba jednak założyć w banku konto. Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu rozliczeniowego, a zerwanie lokaty przed czasem skutkuje częściową utratą zgromadzonych odsetek. Ta lokata podobnie jak wszystkie wyżej wymienione objęta jest gwarancją wkładu przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Gwarancja ma znaczenie zwłaszcza, jeżeli na lokatę wpłaciliśmy naprawdę pokaźną sumę. Jej utrata mogłaby być dla wielu naprawdę ogromną stratą z jaką trudno się pogodzić. Wiele osób wpłaca na lokaty oszczędności swojego życia i każdy chciałby, aby były one w pełni na tej lokacie bezpieczne.

Lokata na nowe środki Plus w Idea Banku.

Jedną z ciekawszych propozycji jaką dla wszystkich swoich klientów przygotował Idea Bank jest Lokata na nowe środki Plus. To na co może liczyć klient banku to stałe oprocentowanie w wysokości 2,65% i kapitalizacja odsetek na koniec okresu. Zerwiemy lokatę przed czasem utracimy wszystkie zgromadzone odsetki. Depozyt możemy założyć online lub wykorzystując do tego aplikację mobilną. Trzeba założyć w banku konto, aby skorzystać z oferty. Zakładając lokatę trzymiesięczną z kwotą 10 000 złotych zarobimy na koniec 52,93 złote. Porównując tą lokatę do oferty lokaty dla nowych klientów w mBanku jest ona mniej opłacalna. Różnica w zarobku jest widoczna gołym okiem.

Lokata Cloud w Idea Banku.

Kolejną z propozycji Idea Banku jeżeli chodzi o lokaty trzymiesięczne jest Lokata Cloud. Można ją założyć dysponując kwotą od 500 złotych do maksymalnie 1 000 000 złotych. Wpłacając na trzy miesiące 10 000 złotych uda nam się zarobić 50,93 złote. Depozyt można założyć wykorzystując aplikację mobilną lub online. Warunkiem skorzystania z oferty jest założenie w banku konta. Oprocentowanie na lokacie jest stałe i wynosi 2,55% w skali roku. Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu rozliczeniowego, a zerwanie lokaty skutkuje ich całkowitą utratą. Nasz wkład objęty jest gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Zobacz także:  Chwilówka czy kredyty gotówkowe.

Brak możliwości komentowania.